ایران تنها کشوری است در این عالم که در قانون اساسی آن، از نابودی ملتی دیگر سخن به میان می آید. آن هم ملت و نظامی که همواره در پی حاکمیت قانون و تقویت ایمان در جهان است. این کلام آیت الله علی خامنه ای، ولی فقیه رژیم حاکم بر ایران است که گفته، "رسالت جمهوری اسلامی محو اسرائیل را از روی نقشه جهان است" بنابراین این نبرد تنها زمانی خاتمه خواهد یافت که جامعه توان زدودن ستم های روا داشته بر ذهن و جسم انسانها را در سراسر این خاک داشته باشد.

 

رهبران مذهبی تندرو از سال 1357 تا کنون، حکومت ایران را در مسیری خلاف حرکت جامعه جهانی پیش برده اند. به سوی حمایت از نوعی تروریسم که بر مبنای فلسفه آخرالزمانی بنا شده است. هرچند که مهدویت و انتظار برای ظهور امام دوازدهم شیعیان برای اندک افرادی در فراسوی مرزهای جغرافیایی ایران قابل درک است، اما بی تردید اثر آن دامن همگان را خواهد گرفت.

 

فیلم "حقیقت ایران، جهاد عالمگیر" مستندی است بلند، در خصوص آنچه که جمهوری اسلامی ایران برای جامعه جهانی به ارث گذاشته است. در خلال این مستند، موضوعاتی همچون تلاش رژیم حاکم بر ایران برای ایجاد قدرتمند ترین ارتش خاور میانه با توسل به ابزار هایی همچون بمب اتمی، فعالیت های مخفی حکومت این کشور در اروپا، ایالات متحده و آمریکای لاتین با هدف ایجاد بی ثباتی در غرب و همچنین نقش جمهوری اسلامی در بزرگترین جنایت علیه بشریت، پس از جنگ جهانی دوم در سوریه و بحران جهانی پناهندگان ناشی از آن، از سوی کارشناسان خبره بین المللی مورد برسی قرار می گیرد تا هدف نهایی روحانیون حاکم بر ایران آشکار تر شود.

 

در این مستند همچنین راهکار های لازم برای جلوگیری از بروز شرایطی جبران ناپذیر مورد بحث قرار می گیرد، تا کمکی باشد به مهمترین تصمیم سیاسی زمان حاضر، یعنی واکنش بین المللی به جنگی روحانیون حاکم بر ایران از سال 1357 تاکنون علیه جامعه جهانی آغاز کرده اند.

© 2017  All Rights Reserved